הזמנת רישיונות זמניים

Expand.one.PC.to.four

תוכנת שליטה לכיתת מחשבים-כיתת הדרכה

עמוד הזמנת רישיונות זמניים

מנהלים אירועי הדרכה זמניים, סדנאות קצרות, קייטנות, הכשרות עובדים או מנהלים בטווח תאריכים מוגבל?  

תוכלו להזמין רישיון זמני מוגבל בימים לתקופה הרלוונטית ולחסוך הוצאות מיותרות תוך מיקסום היעילות והצלחת הפעילות. זאת במקום לרכוש רישיון קבוע עבור מחשבים שאינם שלכם.

על מנת להזמין רישיון יש למלא את הטופס במלואו ואנו ניצור קשר לצורך השמלת החיוב ולהנפיק עבורכם את הרישיון בהתראה קצרה ביותר או אף באופן מיידי (אם כי מומלץ להזמין מראש) תוך התאמה למס' המשתתפים בפועל.

תקופת הרישיוןעמדת תלמידעמדת מורה 
 3   ימים15 ₪ + מע"מ90 ₪ + מע"מ
 7   ימים20 ₪ + מע"מ120 ₪ + מע"מ
14 ימים30 ₪ + מע"מ160 ₪ + מע"מ
21 ימים35 ₪ + מע"מ200 ₪ + מע"מ
30 ימים45 ₪ + מע"מ250 ₪ + מע"מ

לחישוב העלות, יש להכפיל את מס' העמדות (תלמידים ומנחים) בעלות הנקובה על פי תקופת הרישיון.

 

 

ניתן להוריד (ולהתקין) את התוכנה באמצעות לחיצה כאן.   התוכנה לא תתפקד עד להפעלת הרישיון.    הקישו כאן על מנת להוריד קובץ התקנה msi. הקובץ בנפח 2.5MB ומותקן ב"קליק אחד" על מחשבי המשתמשים ואינו כולל רכיבי מנהל (אינו מצריך הגדרות או הבנה ונועד להפצה ברשת).  

בעת ההתקנה, יש להקפיד לבחור בגירסה הרצויה (מנחה או תלמיד) זאת כדי למנוע התנגשויות תוכנה בין יותר ממנחה אחד

לאחר ההתקנה ורכישת הרשיון הזמני אותו תזינו על פי ההנחיות, תוכלו להשתמש בתוכנה בגירסה מלאה עד לסיום תקופ הרישיון.

בעמוד יצירת קשר עליכם לציין: שם המזמין, שם המוסד, טלפון נייד (לפחות), תוקף הרישיון (תאריך התחלה ותאריך סיום), מספר עמדות מנחה, מס' עמדות תלמיד, אימייל למשלוח הרישיון וחשבונית סרוקה והערות.       

*   החיוב מתבצע טלפונית וללא כל טירחה מיותרת וכן גם הדרכת מנהל להתקנה מוצלחת.

 

 

צח סחר לא תהא אחראית בכל צורה שהיא באופן ישיר או עקיף, להצלחת הפעילות / הסדנא / הקייטנה או פעילות כלשהי (להלן "הפעילות") ו/או לכל נזק ישיר ו/או עקיף לנתונים, לציוד ו/או לאדם כלשהו, לפרטיותו של המזמין או של מי מהמשתתפים בפעילות אף אם נעשה "שימוש סביר" בתוכנה ובוודאי כאשר התקנת התוכנה בוצעה ע"י המזמין או מי מטעמו ולא על ידי נציג מטעם "צח סחר" או אדם אחר אשר הוסמך לכך וקיבל אישור בכתב. על המזמין לקרוא את האמור בקובץ הסכם המשתמש המצוי בתקיית קבצי התוכנה ולקבל את האמור בו. קרא ה"מזמין" ולא הסכים, ייפנה המזמין לצח סחר בתוך יום עסקים אחד מההתקנה (24 שעות) ובכתב ל"צח סחר" – יסיר את התוכנה ממחשבי המשתמשים, לא יעשה כל שימוש בתוכנה בכל מצב  ויזוכה במלוא הסכום ששילם.